Reference

"I můj syn Kubík , chodí k paní Zuzce na kroužek Elkonin a je vidět krůček po krůčku, jak se zlepšuje a výuka mu pomáhá se připravit do 1. třídy v září, na každou hodinu se těší k paní učitelce Zuzce a jejímu skvělému přístupu učení. Děkujeme za vše...."

MN

"K Zuzce docházím se šestiletým synem na předškolní přípravu a mohu ji jen doporučit. Během pár měsíců udělal velký pokrok v grafomotorice. Do hodin se těší, což se nám ještě nikde jinde nestalo, například na jiné hodiny logopedie chodí doslova z donucení. Zuzka je příjemná, klidná a má krásný vztah k dětem. Přesto je jako pedagog přirozená autorita. Za dva roky nás čeká příprava do školy s mladším synem a určitě budeme pokračovat u Zuzky. Za nás jednoznačná volba a doporučuji."

"Navštěvovala jsem ze synem Pepíkem pedagogickou praxi paní Zuzany . Syn předškolák potřeboval pomoc v oblasti grafomotoriky a celkově připravit na "hladký" nástup do 1. třídy. Paní Zuzana byla perfektní. Velmi milá , profesionální a flexibilní. I když jsme se přihlásili až těsně před prázdninami, vždy nám vyšla vstříc s termíny, aby toho syn co nevíce zvládl. Pepík se na hodiny moc těšil, spolupráce se Zuzanou ho bavila. Vždy jsem dostala zpětnou vazbu a pokrok byl viditelný už po pár hodinách. I když se syn styděl a je citlivější, Zuzana si získala jeho. Moc děkuji a doporučuji . Zuzana je člověk/pedagog na svém místě. Nám velmi pomohla. Děkuji."

KJ

"Děkujeme Zuzce za empatický a profesionální přístup. Se synem jsme byli na posouzení školní zralosti a nyní dochází do kurzu Budu školák. I při domácí přípravě je vidět, jaké pokroky syn dělá a na další lekce se těší. Zuzku děti prostě milují."

VV

"Chtěli jsme touto cestou poděkovat Zuzce za to, že se nás ujala ve chvíli, kdy jsme byli odkázáni jen na poradnu a nebyla to cesta, kterou jsme byli přesvědčeni, že se chceme dát..... Ze Zuzky je cítit, s jakým nadšením a radostí svojí práci dělá a že má kladný vztah k dětem.... Náš Filípek si Zuzku oblíbil.... A samozřejmě musím zmínit pokroky, které Filípek dělá... Tohle všechno velmi usnadnilo situaci, kdy jsme nevěděli a řešili, která cesta bude na našem rozcestí ta pravá... Zuzko díky za vstřícnost, přístup k Fildovi i za to, jak to celé děláte..... Kéž je víc takových i ve školách."


"Perfektní, vřele doporučuji!"

IH

"Zuzka cvičí celým svým srdcem a já s ní a je nám báječně."