Aktuality

Naši milí,

je nám to moc líto, ale i Life Yoga studio musí uzavřít své prostory. Všechny otevřené lekce, kurzy jógy a dětské lekce jsou do odvolání zrušeny. Tyto lekce od zítra nebudou v systému, tam se opět objeví až se situace stabilizuje. Prosím sledujte náš systém, stejně tak i naše facebookové a webové stránky, kde naleznete aktuální informace.

Všechny soukromé a individuální lekce zatím však ponecháváme. Stejně tak i všechny terapie (které lze mít i přes videohovor či telefon), dále všechny kurzy Elkonina či grafomotoriky budou trvat.

Prosíme o spolupráci i pomoc tam, kde je to třeba a u těch, kde je to třeba.
Omlouváme se za komplikace a zároveň děkujeme za pochopení.

PS: Lekce kurzů vám nepropadnou, stejně tak i vaše permanentky a jarní pobyt ve Špindlerově Mlýně.

S vřelým pozdravem.

Namasté za Life Yoga studio vaše Zuzka

Letní příměstský tábor s jógou
Letní příměstský tábor s jógou

Jóga již dávno není pouze pro ženy

Jste stále usměvavým a zdá se vyrovnaným člověkem, má na tom zásluhu právě jóga, které se věnujete? 

Škála nabízených služeb je opravdu široká. Kromě pravidelných lekcí jógy pro dospělé jako je například Hatha Jóga, Hatha Jóga Flow, Vinyasa Flow Jóga či Fit Jóga, nabízíme i pravidelné lekce jógy pro děti (Dětská Jóga, Teen Jóga). Velmi oblíbené a hojně navštěvované jsou kurzy jógy, které začínají každé tři měsíce. V poslední době jsou velmi vyhledávané osobní a soukromé lekce jógy. I v tomto případě máme zákazníkům co nabídnout. Osobní přístup je pro nás prioritou. V neposlední řadě je důležité zmínit pořádání tematických akcí přímo či nepřímo souvisejících s jógou a jógovým prostředím.


Na kterou nejbližší akci byste mohla čtenáře pozvat? Nejbližší akcí Life Yoga Studia je Charitativní bazar, který se uskuteční 27. října od 9.00 hodin, a to na podporu osob s rakovinou prsu. Dále meditace Jóga Nidra dne 17. listopadu také od 9 hodin, jejichž cílem je uvolnění a regenerace. V neposlední řadě také jógový workshop Jóga a pomůcky dne 23. listopadu v 18 hodin, kde se budeme společně dozvídat o zařazení pomůcek do jógové praxe.
Kromě těchto akcí si všichni mohou vybrat i z nepřeberného množství dalších jógových akcí či pravidelných lekcí.Moji milí,

Dovolte mi pozvání na další běh jógových kurzů.

Pokročilé kurzy jógy budou probíhat každou středu od 17.30 a od 19.00 hodin. Pro přihlášení do těchto kurzů je nutné absolvování kurzu základního. Startuje se 19. 9. 2018. Cena za 12 lekcí - 1300,-.

Základní kurz jógy bude realizován každou neděli v 16.30 hodin. První lekce je 23. 9. 2018. Cena za 12 lekcí - 1300,-.

Kurzy budou probíhat již na nové adrese - Vila Obora, Dvořákovo nábřeží 170 - 1. patro.U obou kurzů je kapacita omezena, tudíž je nutné přihlášení do 10. 9. 2018.


Od 1. 7. 2018 vstupuje v platnost letní rozvrh lekcí, který platí do konce prázdnin. V případě hezkého počasí, cvičíme v přírodě a od září se můžete těšit na velké novinky. 


Od 1. 5. 2018 můžete přihlašovat své dětičky na letní jógový příměstský tábor. Moc se těšíme!