Jógové akce

Restorativní jóga 

28. 2. 2020

Přijměte naše pozvání na lekci restorativní jógy, která působí na ozdravení těla i mysli.
Zvláště může pomoci v období, kdy potřebujeme omezit stres a únavu, které jsou důsledkem našeho rychlého či napjatého způsobu života. Také nám může pomoci při rekonvalescenci po nemoci, zranění, nebo dokonce překonat slabší emoční depresi a úzkosti, které jsou způsobené traumatickými událostmi, jako jsou rozvod, ztráta zaměstnání nebo smrt blízkého milovaného člověka.
Pravidelná praxe restorativní jógy posílí naše tělo a budeme odolnější nemocem spojených se stresem.
Mnoho pozic je podobných běžným jógovým ásanám, ale jejich provádění je pomalejší, setrvává se v nich i několik minut a využívá se podpory pomůcek, aby se tělo i mysl cítilo pohodlně. Použití pomůcek má svá pravidla a principy.
Restorativní jógu není vhodné praktikovat např. při silné apatii, nečinnosti, lenosti či hluboké depresi, jelikož může tento stav ještě prohloubit. V tomto případě je vhodná více aktivnější praxe jógy, aby se podpořil aktivní princip v nás, nicméně opět záleží na konkrétním stavu člověka.
Cena 180,-

Zdravé vztahy a my

29. 3. 2020

Naši milí,
přinášíme vám novinku. Praktický workshop z oblasti mezilidských vztahů, a to na téma Jak na zdravé vztahy, a to v neděli 29. března od 14.00 hodin.
Spokojenost ve vztazích se dá naučit. Ptáte se jak? Na workshopu se právě toto a ještě více dozvíte.
Co dělat a nedělat, také budete mít možnost prakticky si vyzkoušet dovednosti, které jsou podle výzkumů důležité pro spokojený vztah, nejen s partnerem, ale kamarády a dalšími.
Pro vás, kteří toužíte po hlubší sebedůvěře, soucitnějším vztahu k sobě i k druhým, jsem připravila tento workshop.
Možná je pro vás občas těžko pochopitelné chování toho druhého, ať je to někdo z blízkých, váš kamarád nebo spolupracovník.
Mezilidské vztahy jsou výzvou pro nás všechny. Možná se také cítíte osamělí, spoutaní svými názory sami na sebe nebo na všechny vaše předchozí vztahy. Možná vám také v životě chybí něco podstatného a nevíte, jak tu prázdnotu zaplnit.
Cena - 300,-

Jarní jógový pobyt

7. 5.-10. 5. 2020

Vážení přátelé,
rádi bychom vás pozvali na Jógový víkend - víkendový pobyt pořádaný Life Yoga studiem.
Tento víkend se koná od čtvrtka 7.5.2020 do neděle 10.5.2020 v překrásném prostředí Krkonoš v hotelu Savoy Špindlerův Mlýn. Během těchto 4 dnů vás čeká pořádná porce jógy, pohybu, zábavy, uvolnění, psychohygieny, sportu atd. Můžete se těšit na vaší oblíbenou Hatha Jógu, Power jógu, relaxační techniky, wellness a mnoho dalšího.
Základní informace:
Datum: 7. 5.-10. 5. 2020 (čtvrtek-neděle)
Místo: hotel Savoy Špindlerův Mlýn
Cena: 5.800,-/1 cvičící osoba

V ceně je zahrnuto:
Ubytování: dvoulůžkové, plně vybavené pokoje, wellness, jóga
Stravování: polopenze
Pohybově-relaxační program: běh, výlety do okolí, wellness
Cena je včetně snídaně, večeře, vody a ovoce na cvičení, vstup do sauny a relaxační zóny Spa by L'Occitane.
Pro účast prosím se závazně přihlaste v Life Yoga Studiu. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.
Těšíme se na Vás!