Jógové akce

Jógový víkend 

31. 5. - 2. 6. 2019


Vážení přátelé,
rádi bychom vás pozvali na Jógový víkend - víkendový pobyt pořádaný Life Yoga studiem.
Tento víkend se koná od pátku 31.5.2019 do neděle 2.6.2018 v překrásném prostředí Jizerských hor v penzionu Uko - Bedřichov. Během těchto tří dnů vás čeká pořádná porce jógy, pohybu, zábavy, uvolnění, psychohygieny, sportu atd. Můžete se těšit na vaší oblíbenou Hatha Jógu, Power jógu, relaxační techniky, wellness a mnoho dalšího.

Mezinárodní den jógy

21. 6. 2019

18.00-20.00

Již 5. ročník této úžasné akce je tady!
108 Pozdravů Slunci v podání naší lektorky Zuzky a současně každého z vás. Tentokrát ještě přidáme část Restorativní jógy, aby jsme naše těla dostali do harmonie.
Člověk prochází při cvičení pozdravu slunci všemi fázemi, jako v běžném životě. Neustálý koloběh událostí, situací a prožitků ho provází jak v životě, tak v dynamické sestavě ásán vyjadřujících pozdrav Slunci.
Číslo 108 má totiž magickou sílu. Je považováno za posvátné nejen v józe, ale i v dalších duchovních směrech. 108 je posvátných míst, 108 je korálků na tibetské male, ale také na katolickém růženci. 108 je jmen pro boha Šivu, ovšem i pro Budhu. Celkem 108 je počet Suter v knize Yoga Sutra a stejně tak je 108 marma bodů na našem těle... Číslo 108 můžeme rozdělit na 2 x 54, tolik je písmen v Sanskritské abecedě, 1x symbolizuje Shivu - mužskou energii, 1x symbolizuje Shakti, tedy energii ženskou.
Yoga mala, tedy 108 pozdravů slunci je společný, emocionálně silný zážitek, kdy vnímáte energii pohybu, sílu dechu a tlukot srdce. Tradičně se Yoga mala praktikuje při letním slunovratu. Stoosmi magickými pozdravy slunce se vítá nejdelší den v roce.
Přijďte si užít večer plný pozitivní energie, smíchu, aktivity a zbavte se veškerého stresu, napětí a starostí.
Letní slunovrat vítají jogíni po celém světě, ať už je to na Times Square v New Yorku, v Londýně anebo u nás v Life Yoga studiu.
Objednání je nutné prostřednictvím rezervačního systému!
Max. kapacita 14 osob.

Jóga za úsměv III. 

20. 7. 2019

10.00-11.00

Vážení a milí,
rádi bychom vás pozvali na na třetí ročník jedinečné jógové akce v Příbrami. Společně rozjógujeme naše město dne 20. 7. 2019 v 10.00 hodin, a to v malebné přírodě našeho města.
Jedná se o ojedinělou událost, kdy stačí jako vstup váš úsměv. Doražte na tuto skvělou hodinu plnou dobré nálady a hlavně úsměvů. Dokažme, že jóga a společná cesta nás spojuje.
Budeme se koncentrovat na sebe, na uvolnění celého těla a posílení našich svalů.
Přijďte si zacvičit, zrelaxovat se a najít v sobě něco neobjeveného.
Vstup zdarma, za váš úsměv.
Vaše vlastní jógamatky jsou nutné. :-)
Místo bude upřesněno dle počtu účastníků.
Vaše Z.