Návrat

19.04.2018

Návrat k sobě. Návrat k základům...

V posledním měsíci jste si mohli všimnout několika mála změn. 

Víte, že Life Gym jsme si s manželem vypiplali... Je to naše druhé dítě. Ale nebyli to vůbec jednoduché roky. Každý den jsme vymýšleli, jakým způsobem vše dělat, zda vše plánujeme správně a jak to máme dělat dál úspěšně. Když fungovali trenéři, nefungovala recepce, když bylo hezké počasí, návštěvnost se snížila, každý den nová výzva pro nás. Také vzestupy, ale i pády, okamžiky radosti i beznaděje. Jednoduše řečeno naše cesta.

Minulý rok byl pro Life Gym i pro naší rodinu zlomový. Záchrana byl náš trenér Roman, který převzal téměř všechny tréninky po Honzovi a patří mu moje velké DÍKY. Došli jsme s Honzou totiž do stádia, kdy chceme s někým spolupracovat. Spolupracovat s někým, kdo za nás může zaskočit, můžeme si odpočinout a nebýt pod stresem od pondělí do neděle (od rána do večera).

S odstupem času nyní vidíme, že je nutné nemít, ať jógu či fitness jako full job. Samozřejmě, že zdravý pohyb a jógu milujeme, ale mít 7 lekcí jógy či osobních tréninků denně je na zblbnutí. Proto si myslím, tedy vím, že je nutné mít něco, co vás baví (klasické zaměstnání na několik hodin denně nebo plný úvazek, jak je komu libo). Nevěřím totiž tomu, že nenastane "vymytí mozku" nebo-li syndrom vyhoření, pokud se budete věnovat pouze jedné činnosti.

Milujeme všechny naše úžasné zákazníky, klienty, také trenéry. Z většiny z vás se staly i naši dobří přátelé. My jsme neuvěřitelně vděční za vaší důvěru, vřelost a zájem a věřím, že zcela chápete to, co výše popisuji. 

Není to návrat v pravém slova smyslu, protože jóga je se mnou stále, ať se děje, co děje. Jak víte, od dubna působím ve školském poradenském pracovišti v jedné ZŠ. Potřeba být na správném místě a pomáhat těm, kterým příroda ubrala, je pro mne prioritou. Pomoc dětem, ať už naučit je zdravému pohybu na dětské józe, ukázat jim, kde přidat a kde ubrat nebo jim pomáhat s reedukací. Oni si to zaslouží, stejně jako všichni z nás. 

Láska k józe se však ještě více prohloubila, protože mé každodenní návraty k ní jsou plné energie a láskyplného prostředí s vámi.

Při plánování svého času praktikuji Ahimsu. Zejména sama k sobě. Proto v tuto chvíli nemohu nabídnout žádné individuální ani soukromé lekce jógy. Ráda vám však nabídnu místa v open lekcích, nejen u mě, ale také u mých kolegyněk.

Děkuji, že jste dočetli až do konce...

Vaše Z.