Jógový kurz, ano či ne?!

23.01.2018

Možná přemýšlíte nad jógovým kurzem, nebo právě naopak.

Od září jsme odstartovali další vlnu základních a pokročilých jógových kurzů. Tyto kurzy měly nevídaný úspěch a příznivé ohlasy. 

Již tento měsíc jsme navázali na kurzy základní, pokročilé a také otevřeli nové. Jako lektor vnímám tyto uzavřené kurzy jako velmi pozitivní a přínosné, nejen pro sebe, ale také hlavně pro klienty. Dochází zde k seznámení se všemi (dokážu si vás zapamatovat jmény, ale i vy mezi sebou), intenzivní sdílení (nejen z oblasti jógy), vznikají zde nová přátelství a mnoho dalšího. To je z té lidské stránky. 

Největší výhodou na uzavřených kurzech je to, že mám možnost intenzivně asistovat v pozicích, předat vám cenné informace a pokračovat v pokročilejších variantách jednotlivých pozic. U všech z vás je nádherný ten posun, kdy někteří z vás nevěděli, co je jógový dech a ásana a nyní? :-)

Kurz se stane velmi individuální, poznávám vás zblízka, také vaše příběhy a samozřejmě poznáváte i mne.

Cíl těchto kurzů?

Během těchto kurzů se snažím předat základní informace o jednotlivých pozicích, jejich benefitech, správné provedení, také anatomii a další. Posloupnost lekcí je vytvořena tak, aby jsme se dostali od obecného ke konkrétnímu, aby vám jógová praxe dávala smysl a zaujala vás.

Kurz je propojení klasické Hatha jógy a Vinyasa Flow jógy spolu s historií, filozofií a zvyklostmi jógy. Nejvíce se však dozvíte sami o sobě. 

Je vhodný tento kurz pro začátečníky?
Jóga a jógové kurzy jsou pro každého. Nezáleží na tom, zda máte zkušenosti nebo jste pokročilý praktikant. Celý kurz je fyzicky uzpůsoben individuálně dle dané skupiny.

Přihlásit se na kurz může prakticky kdokoliv a nemusí se obávat. 

Na kurzech se potkáváme téměř vždy 3 měsíce, takže se z kurzu stává skupina jógových "nadšenců", se kterými se společně radujeme, užíváme a vnímáme každý malý i velký krůček vpřed. 


A proč jógový kurz NE?

Pro všechny, co rádi zachovávají anonymitu a nejsou schopni svůj čas dopředu plánovat (ať už z pracovních či rodinných důvodů), jsou otevřené lekce ideální volbou.